Biuro projektowe CKK Architekci - projekty domów i wnętrz, projekty budowlane, plany miejscowe
FaceBook
O nas

Architektura to zespół zjawisk w przestrzeni kulturowej człowieka, oddziałujących na psychikę przez całą dobę. Takie jej rozumienie pozwala pojąć powagę tej dyscypliny.

 

Dobra architektura równoważy artyzm, funkcjonalność i myśl techniczną w sposób zapewniający swobodę wyrazu każdego z tych trzech jej fundamentów. Architektura służy człowiekowi. Jeśli nie, staje się jedynie zabawką, chwilowym kaprysem twórcy, groteską. Hołdując temu co najważniejsze zaprojektowaliśmy już prawie 900 tys. m2 powierzchni różnych obiektów.

 

Zaufało nam wielu.

Anna Król
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej
Małgorzata Ossowska
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Od 2002r. członek Izby Architektów oraz od 1999r. członek Stowarzyszenia Architektów Polskich.  Delegatka do Okręgowego Zjazdu Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów.

 

Członek Rady Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów od 2014r. Przewodnicząca Komisji ds. Standardów wykonywania zawodu, umów i honorariów.  Laureat w Konkursie „Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego” w kategorii ARCHITEKT w województwie pomorskim. Współwłaściciel pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, założonej w 2002 roku. W swoim dorobku ma ponad 900 000 metrów kwadratowych zaprojektowanych powierzchni obiektów o różnych funkcjach.

 

Autorka projektów takich jak: Hotelu Copernicus w Toruniu, obiekt będący zdobywcą wielu nagród  - medal Mercurius Gedanensis Międzynarodowych Targów Gdańskich dla najlepszej inwestycji hotelowej w 2009r., oraz Hotel Roku - 2 miejsce w kategorii Design ; współautorka projektu budynku biurowego siedziby SKOK w Gdyni, który otrzymał nagrodę Prezydenta Gdyni dla najlepszych inwestycji roku „Czas Gdyni”., autorka projektu Centrum Innowacji Energetycznych „Dom Planety” w Gniewinie.  

 

Zdobyła pierwsze wyróżnienie w konkursie pod patronatem SARP za projekt „Zagospodarowania przestrzennego terenu wokół Stadionu Narodowego w Warszawie” w 2008 roku oraz wyróżnienie w konkursie pod patronatem SARP za projekt „Baltic Molo Park” w Świnoujściu w 2012 roku. Wiele z projektów dorobku zawodowego publikowanych było w prestiżowych wydawnictwach związanych z architekturą. Od 2010 roku juror w konkursie „ Hotel z pomysłem” organizowanym przez miesięcznik Hotelarz.

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Od 2002r. posiada uprawnienia do projektowania w dziedzinie planowania przestrzennego nadane przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Od 2003r. członkini Północnej Okręgowej Izby Urbanistów. Od 2010r. delegatka na zjazdy POIU, a od 2009r. członkini Rady POIU. Współzałożycielka Stowarzyszenia Urbanistów Polski Północnej.

 

Odznaczona srebrną odznaką honorową Polskiej Izby Urbanistów w uznaniu za zasługi dla samorządu zawodowego urbanistów. Rekomendowana przez Polską Izbę Urbanistów do udziału w pracach gminnych, powiatowych i wojewódzkich komisji urbanistyczno-architektonicznych. Współwłaścicielka pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, założonej w 2002 roku. W swoim dorobku ma setki miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla kilkudziesięciu tysięcy hektarów powierzchni w obszarach wiejskich i miejskich.

 

Jest głównym projektantem studiów uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla kilkunastu gmin miejskich i wiejskich. Współpracowała z kilkudziesięcioma gminami na terenie całej Polski. Jest członkinią kilku gminnych komisji urbanistyczno-architektonicznych.

 

W opracowanych planach miejscowych znajdują się oprócz terenów inwestycyjnych, głównie mieszkaniowych, usługowych i produkcyjnych, również takie inwestycje jak: farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne, parki przemysłowo-technologiczne, lotniska.